biuro@mebleklos.pl | tel.(012)658-74-31 kom. 502277316

Witamy na nowej stronie firmy Klos. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i towarami – mamy nadzieję, że docenią Państwo ich wysoką jakość i przystępność. Zachęcamy również  do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacjami. Znajdą je Państwo w dziale Galeria.

Projektowanie i tworzenie mebli to nasza specjalność – zajmujemy się tym od roku 1989. Przez ten czas mieliśmy okazję zdobyć doświadczenie, które połączone z pasją, jaką wkładamy w naszą pracę zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku i zaufaniem wielu klientów. Początkowo zajmowaliśmy się renowacją, a następnie produkcją nowych mebli wypoczynkowych dla klientów indywidualnych oraz instytucji takich jak szpitale, internaty, gabinety lekarskie i biura. Od kilku lat produkujemy również meble kuchenne i szafy wnękowe, na których to obecnie szczególnie skupiamy uwagę. Na zamówienie wykonujemy meble z wybranego materiału i na dowolny wymiar. Posiadamy wiedzę niezbędną do tego, by tworzyć komfortowe rozwiązania, jednak otwarci jesteśmy również na Państwa pomysły. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane meble, nadające wnętrzom charakteru są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję i wygodę użytkowania. Państwa zadowolenie daje nam największą satysfakcję.

Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań. Dokładamy starań, aby meble kuchenne czy szafy wnękowe , które do Państwa trafiają były zawsze najwyższej jakości. Na życzenie możemy również zaproponować własne pomysły i rozwiązania, a także przedstawić gotowe projekty, z uprzednio już wykonanych prac.